Çevre Düzenleme İşleri

Çevre Düzenleme İşleri

Karagözoğlu İnşaat olarak, bahçelerde, parklarda, turizm ve dinlenme alanlarında, kırsal alanlarda, yerleşim alanlarında, koruluklarda; çevre şartlarının insanın fiziksel ve ruhsal sağlığı üzerindeki önemli etkisinin bilinciyle yaşanabilir, sağlıklı, güvenli, stresten uzak, doğal, bol yeşillikli ve çiçekli ortamların oluşması için çevre düzenleme işleri yapmaktayız.

Karagözoğlu İnşaat olarak, tüm çevre düzenleme işlerimizde, çalıştığımız çevrede bulunan çeşitli karakterdeki doğal ve kültürel elemanları hem estetik hem de fonksiyonel bir biçimde bir araya getiriyor ve çevre sağlığına zarar vermeden düzenliyoruz. Çevre düzenlemesinde amacımız sadece bitkileri düzenleyip, hayal ettiğiniz güzellikteki alanları size sunmak değil, aynı zamanda sürdürülebilirliği sağlamak için sulama sistemlerinin, görselliği ve işlevselliği sağlayabilmek için de aydınlatma çözümlerinin ve sert zemin düzenlemelerinin bütünsel olarak planlanarak, hayata geçirilmesini sağlamaktır.

Çevre düzenleme işleri kapsamında verdiğimiz hizmetler:

  • Çevre Düzenleme
  • Yeşil Alan Tasarımı
  • Sert Zemin Tasarımı
  • Peyzaj Elemanları Tasarımı

Çevre düzenleme çalışmalarımızda sağlıklı, sürdürülebilir ve estetik yaşam çevreleri yaratmayı amaçlıyor ve bu doğrultuda yapısal ve bitkisel tasarımlar oluşturuyoruz. Çevre düzenlemesini yaparken uzun vadeli düşünüyor, iklime ve çevreye uygun, bakımı kolay, insan sağlığına zarar vermeyecek, pratik ve ekonomik bitkisel ürünler kullanıyoruz.

Karagözoğlu İnşaat olarak, düşlediğiniz yaşam çevrelerinin oluşturulması için iç ve dış mekan ağaç, çiçek, rulo çim uygulamaları, gübre, toprak, torf temini, çocuk oyun aletleri, fitness aletleri, bank, çöp kovası, yürüyüş yolları, spor sahaları, otomatik sulama sistemleri, süz havuzu, şelale gibi bitki ve malzemelerin seçiminde ve temininde hizmet vermekteyiz.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi çevre düzenleme çalışmalarımızda da işimize alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle birlikte, çalışılacak alanın keşfiyle başlıyor, jeolojik yapı, iklim koşulları, projenin şartları ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek süre ve maliyet analizi yapıyor, planlarımızı hazırlıyor, kullanılacak malzeme, ekipman ve makinalara karar veriyoruz. Daha sonra, hazırladığımız planlar ışığında; sağlık ve güvenlikten ödün vermeden, çevreye saygılı, iş sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili kanuni düzenlemelere uygun olarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve taahhüt ettiğimiz özelliklerde ve zamanda projelerimizi teslim ediyoruz.