Hafriyat ve Nakliye İşleri

Hafriyat ve Nakliye İşleri

Karagözoğlu İnşaat olarak, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası’nda işinde uzman ve tecrübeli ekibimiz ve 30 yılı aşkın tecrübemizle inşaat işlerinin temeli olan hafriyat ve nakliye işlerinde sizlere çözüm sağlamaktayız. Kentsel dönüşümün yaygınlaştığı İstanbul’da yapı işleri öncesi temelin ve zeminin hazırlanması, çevreye zarar verilmeden mevcut toprak yapının kaldırılıp taşınması işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız.

İşe başlamadan önce çalışılacak alanda keşif yaparak, jeolojik yapısını inceleyip, hangi araçların kullanılacağına karar vermekte, süre ve maliyet analizi yapmakta, bu analize göre sizin için uygulayabileceğimizi en uygun fiyatla, işi tamamlayabileceğimiz en kısa süreyi belirlemekteyiz. Tamamladığımız her işin daha sonraki işlerimiz için referans olacağının bilinciyle, tüm işlerimizde olduğu gibi hafriyat işlerimizde de verdiğimiz taahhütleri, zamanında yerine getirmeye özen göstermekteyiz.

Karagözoğlu İnşaat olarak, tüm hafriyat işlerimizde doğaya zarar vermeme konusuna hassasiyet göstermekte, tüm canlılara saygıyla yaklaşmaktayız. Ayrıca, hafriyat nakliye işlerimizde kara yolları taşımacılık kanunlarına ve yük sınırlarına harfiyen uymaktayız.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden alanında uzman ve güvenilir personelimiz ve 1500 m²’lik makine parkımızdaki modern araç çeşitliliğimizle hafriyat ve nakliye alanında sağladığımız hizmetler:

Bina Temel Hafriyatı: Bina temel hafriyat çalışmaları binanın temelinin sağlam olabilmesi son derece önemlidir. Bina temel hafriyat çalışmalarımızda, temel için belirlenen alanda işini son derece iyi bilen ve titizlikle çalışan personelimiz tarafından, keşif sonrası oluşturulan planlara göre gerekli yöntem ve tekniklerle kazı çalışması yapılır ve bu kazı çalışması sonucunda ortaya çıkan taş, toprak ve moloz yığınları o bölgeden uzaklaştırılır.

Bahçe Toprağı: Bahçe toprağı hafriyatı işleri kapsamında ihtiyaca göre bahçede bulunan ve başka bir noktaya taşınmasını istenilen toprağın tahliyesini gerçekleştirmekte ya da bahçe için ihtiyaç duyulan toprağının dışarıdan getirilmesini sağlamaktayız.

Moloz Nakliyesi: 7 gün 24 saat isteğinize göre çuvallı veya çuvalsız olarak inşaat sahanızdaki molozları toplamakta ve moloz atım alanlarına nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Yıkım İşleri: Her türlü prefabrik veya betonarme yıkım işlerinizde, uygun teknikler ve uygun makineler kullanarak binanın kontrollü ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

Kırıcı: Hafriyat işleri kapsamında özellikle sert zeminlerde yapılan çalışmalarda kırıcı makinalarımızla çözüm sunmaktayız.

İnşaat Sonrası Atık Nakliyesi: İnşaat sonrası oluşan atıkların hızlı, pratik ve ekonomik bir şekilde inşaat sahasından uzaklaştırılmasını sağlıyoruz.