Kiralık İş Makineleri

Kiralık İş Makineleri

Karagözoğlu İnşaat olarak, yapı sektöründeki ihtiyaçlarınızı karşılama amacıyla 1500 m²’lik makina parkımızda, donanımlı ve gelişmiş, kiralık iş makinalarımızla hizmet vermekteyiz.

Karagözoğlu İnşaat olarak, özellikle kendi sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve ihtiyaçlarınıza yenilikçi yaklaşımlarla çözüm sunmak en önemli ilkelerimizdendir. Bu sebeple makine parkımızdaki iş makinalarımızda çeşitliliğe ve teknolojik üstünlüğe önem vermekteyiz.

Yapı sektöründeki ihtiyaçlarınız için makina parkımızda bulundurduğumuz kiralık iş makinalarımız:

7 Adet Paletli Ekskavatör: Hendek kazıları, hareket alanı dar olan ve hemen yükleme gerektiren kazılarda, kırma işlemlerinde, temel kazılarında, kanal açma çalışmalarında kısacası kendi bulunduğu düzeyin altında veya üstünde yapılan çalışmalarda yaygın olarak kullanılan esnek yapılı ve işlevsel paletli ekskavatörlerimiz hizmetinize hazırdır. Farklı model ve marka seçenekleri sunduğumuz paletli ekskavatörlerimiz 20 ton – 30 ton – 40 ton olmak üzere farklı tonajlara sahiptir.

 

JCB Kepçe: Küçük ve orta ölçekli kazı ve dolgu işleriniz için JCB kepçe kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Mini Kato – Demir Palet: Ekskavatör kullanımı için uygun olmayan bahçe, peyzaj alanı gibi küçük ve dar alanlarda kullanmanız için 3 tonluk demir paletli mini kato kiralama imkanı sunuyoruz. Toprak gibi yumuşak zeminler için kullanıma uygun olan demir paletli mini kato size iş gücü ve zaman tasarrufu sağlama imkanı verecektir.

 

Mini Kato – Lastik Palet: Demir paletli mini kato kullanımı için uygun olmayan seramik gibi sert ve çizilebilir dar alanlarda 3 tonluk lastik paletli mini kato kiralama imkanı sağlıyoruz.

 

Bobcat: Yapı işlerinizde ekskavatör kullanımına uygun olmayan dar alanlardaki pek çok işinizde kullanabileceğiniz, her türlü aparata sahip, çok yönlü ve işlevsel bobcat kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bobcat kullanımı aynı zamanda iş gücünden ve zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bobcatlerimiz 3 ton ve 4,5 ton olmak üzere farklı tonajlara sahiptir.

 

10 Adet Tır: Her türlü moloz ve hafriyat nakliye işinizde kullanabileceğiniz 10 adet kiralık tırımız makina parkımızda hizmetiniz için hazırdır.

 

10 Adet Çift Çeker Kamyon: Her türlü moloz ve hafriyat nakliye işinizde kullanabileceğiniz kiralık 10 adet çift çeker kamyon makina parkımızda hizmetiniz için hazırdır.

 

Karagözoğlu İnşaat olarak tüm iş makinaları kiralama hizmetlerimizde iş makinalarının nakliyesi, operatörü ve gerekli yakıtı ile birlikte hizmet sağlamaktayız.