Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik toplumumuzdaki genel algının aksine oldukça kapsamlı, birçok farklı sektörden hizmet alınmasını gerektiren bir iştir. Müteahhitlik hizmeti veren kurumlar, inşaatın yapılacağı arsanın incelenmesinden tutun da binanın tamamlanarak teslim edilmesine kadar iş gücü, yapı malzemeleri, yapı araç, gereç, makinaları ve hizmet sağlamakla yükümlüdür. Aynı zamanda binanın yapılan anlaşmaya göre belirtilen sürede ve şartlarda tamamlanması da müteahhit kurumun sorumluluğundadır.

Son yıllarda kentsel dönüşümün yaygınlaşmasıyla müteahhitlik hizmetleri de önemli bir gelişme yaşamış ve daha da yaygınlaşmıştır. İnşaat sektöründe yaşanan bazı gelişmelerin sonucu olarak da, kullanılacak inşaat malzemeleri ile ilgili daha sıkı önlemler alınmış ve çeşitli hukuki düzenlemeler gerçekleştirilmiştir. Bu gelişmeler güvenlik açısından oldukça önemli adımlardır. Karagözoğlu İnşaat olarak tüm bu kurallara hassasiyetle yaklaşmakta ve %100 uyum göstermekteyiz.

Arsa İşlemleri

İnşaatın yapılacağı arsa, müteahhitlik hizmetlerinde en önemli konulardan biridir. Karagözoğlu İnşaat olarak ihtiyaca göre arsa veya bina sahipleriyle iletişim kurmakta, yapı projelerinin yükleniciliğini yapmaktayız. Bu aşamada arsa veya bina sahiplerinin istekleri ve onlarla kurulacak iletişim oldukça önemlidir. Başarılı bir müteahhitlik hizmeti verilebilmesi için, teknik altyapı ve birikimin yanı sıra doğru pazarlama yöntemleri ve iyi bir iletişim dili kullanılması gerekir. Arsa ve bina sahiplerinin isteklerini değerlendirerek her iki tarafı da mağdur etmeyecek ve konuyu çözüme kavuşturacak müteahhitlik hizmetleri sunuyoruz.

Alanında Uzman Ekip

Karagözoğlu İnşaat olarak, alanında uzman ve yetenekli ekibimizin işimize değer kattığının bilincindeyiz. Tamamı İş Sağlığı ve Güveliği eğitimi almış ekibimizle bu alandaki yönetmelik ve kurallardan taviz vermeden çalışıyoruz.

Doğru Malzeme ve Ekipman Seçimi

Karagözoğlu İnşaat olarak, arsanın incelenmesi ve bina planlamalarının yapılması gibi aşamalardan sonra uygun yönetmeliklere göre malzeme seçimini gerçekleştiriyor ve buna göre malzeme temin ediyoruz.

Ayrıca yine projedeki ihtiyaca ve isteğinize göre gerekli diğer ekipman ve iş makinası teminini sağlıyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Karagözoğlu İnşaat olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi müteahhitlik hizmetlerimizde de taahhütlerimizi yerine getiriyor, sağlamlık, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, modern yöntemlerle, hızlı ve pratik müteahhitlik hizmetleri sunuyor ve projelerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.