Karagözoğlu İnşaat Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Karagözoğlu İnşaat 1997 yılında, Hasan KARAGÖZ tarafından yapı sektörüne yönelik modern, yenilikçi, kolay uygulanabilir, güvenilir, sağlam ve uzun ömürlü çözümler sunma vizyonuyla kurulmuştur.

Kurulduğu dönemde hafriyat atıklarına yönelik çözümler üzerine yoğunlaşan Karagözoğlu İnşaat, bugün İstanbul Anadolu Yakası’nda yılların verdiği tecrübesi ve alanında uzman ekibiyle pratik, güvenli, yenilikçi ve sağlam çözümler sunmaktadır. Karagözoğlu İnşaat hizmet ve ürünleriyle bir yandan yapı sektörünün gelişimine katkı sağlarken, bir yandan da devam eden inşaatlardan çıkan molozları şehirden uzaklaştırarak, sebep oldukları kötü görüntünün engellenmesine katkı sağlamaktadır.

Karagözoğlu İnşaat olarak, yapı sektöründe kabul görmüş, uzun süredir kullanılan gelenekselleşmiş uygulamaların yanı sıra; problemleri farklı yollardan çözen, işleri kolaylaştıran, hızlandıran ve maliyetleri düşüren, yenilikçi çözümler üretmekte ve bu çözümleri projelere uyarlayarak sektörümüzün gelişimine de katkı sağlamaktayız. Ayrıca, Karagözoğlu İnşaat olarak alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla ihtiyacınıza göre, projeleriniz için özel çözümler de üretmekteyiz.

Karagözoğlu İnşaat olarak, sağladığımız tüm hizmetlerde kaliteden ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenini her şeyin üstünde tutmayı ilke edinerek, geniş hizmet portföyümüzle yapı sektöründeki çözüm ortağınızız.

HİZMETLERİMİZ

about03

  • Harfiyat ve Nakliye İşleri
  • Müteahhitlik Hizmetleri
  • Kaba İnşaat Malzemeleri

about04

  • Çevre Düzenleme İşleri
  • Kanal-Kazı-Yıkım İşleri

about05

  • Alt Yapı İşleri
  • Kiralık İş Makinaları

Karagözoğlu İnşaat olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için makine parkımızda çeşitliliğe büyük önem veriyoruz. 1500 m²’lik makine parkımızda bulunan makinelerimiz:

7 Adet Paletli Ekskavatör

JCB KEPÇE

h3

Mini Kato – Demir Palet

h4

MİNİ KATO – LASTİK PALET

 BOBCAT

h4

10 ADET  TIR

h4

10 ADET  ÇİFT ÇEKER KAMYON

Müşterilerine verdiği değer kadar çalışanlarına da değer veren Karagözoğlu İnşaat tüm hizmet alanlarında İş Sağlığı ve Güvenliği ilkelerinden asla ödün vermemekte, personelinin hayatına değer katmak için de elinden geleni yapmaktadır. Karagözoğlu İnşaat alanında uzman ve güvenilir kadrosundan aldığı güçle; disiplinli çalışmasının, taahhüt ettiği işleri zamanında yerine getirmesinin, kaliteden ödün vermemesinin ve teknolojiyi sürekli takip eden, yenilikçi yaklaşımının sonucu olarak hız kesmeden başarılı bir şekilde büyümenin ve hizmet alanını genişletmenin onurunu yaşamaktadır.

If you find a high quality constructor for your project?